Кучер закликав Кернеса виконати рішення про карантин

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер звернувся до представників міської влади. 

«Наголошую, що згідно з ПКМУ у зв’язку з карантином відвідування закладів освіти на всій території України забороняється! А заклади освіти всіх рівнів та форм власності мають бути закриті на карантин. Окремо хочу звернутися до представників харківської міської влади з вимогою відповідально поставитися до здоров’я харків’ян! Візьміть до уваги Постанову Кабміну та виконайте розпорядження МОН!» — йдеться в офіційному Telegram-каналі Кучера. 

За його словами, виїзні прийоми Харківської ОДА, що припадають на період з 12 березня по 3 квітня, а також початок проєкту «Озеленення України» 21 березня, переносяться на квітень. 

Який план розробили у Харківській обладміністрації щодо виконання постанови уряду про тритижневий карантин, в обладміністрації озвучать сьогодні об 11.00. 


Попри постанову уряду, влада Харкова вирішила не припиняти заняття в школах і дитячих садках. Мер Харкова Геннадій Кернес пояснив це зниженням рівня захворюваності ГРВІ у школах і зручністю для батьків. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.