Кучер побачив реанімацію інфекційної лікарні

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер відвідав відділення інтенсивної терапії Харківської обласної інфекційної лікарні. 

Це підтвердив анестезіолог і консультант обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов.

Кілька тижнів Корсунов привертав увагу облдержадміністрації до проблем лікарні — тяжких умов праці, відсутності достатньої кількості фахівців, в тому числі анестезіологів, медикаментів, зокрема седативних тощо. 

«Він побачив лікарню, відвідав директора, який хворіє, більшу частину часу провів в реанімації. Все побачив — як вивозять померлих, як надходять хворі, як вони вмирають», — розповів анестезіолог. 

Корсунов висловив сподівання, що після побаченого Кучер допоможе вирішити проблеми лікарні, які колектив медзакладу виклав у листі на ім'я Міністра охорони здоров'я Максима Степанова. 

Глава обладміністрації опублікував на особистій сторінці у Facebook фото з лікарні, подякував медикам і додав, що вже зробив висновки. 

«Усе проаналізував без паперів, фільтрів та посередників. Висновки зроблені», — йдеться у дописі. 

Только что посетил инфекционную больницу. Без предупреждения и сопровождающих. Лично побывал в реанимации, увидел...

Posted by Олексій Кучер on Saturday, May 30, 2020


Працівники лікарні і родичі пацієнтів повідомляли журналістам про проблеми у медзакладі з кінця квітня. Першим з лікарів, хто заговорив про них впевнено і публічно, був професор Володимир Корсунов. Він стверджував, що обласний департамент на чолі з Вадимом Іванніковим працює «не дуже ефективно». «А якщо б я колись побачив директора департаменту у відділенні інтенсивної терапії, де б він на власні очі подивився, що там відбувалось, то тоді б я, може, і став на його бік», — говорив Корсунов. 

На брифінгу за результатами експертної перевірки інфекційної лікарні 26 травня голова ОДА Олексій Кучер сказав, що вважає винними у ситуації, що склалася у медзакладі, як директора лікарні, так і директора Департаменту охорони здоров'я. Значну увагу Кучер приділив журналістам, які, на його думку, створили «інформаційний бум». На сесії облради 28 травня заступник Кучера Тарас Пастух сказав, що обладміністрація не побачила порушень з боку ОДА, «які б могли призвести до невиплати зарплати лікарям, неоплати тих чи інших комунальних послуг, відсутності коштів на рахунках лікарні для забезпечення медикаментами хворих». І Кучер, і Пастух заявляли про політизацію ситуації навколо медзакладу. 

Слухайте також: Чим завершилися перевірки обласної інфекційної лікарні. Подкаст

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.