Web Analytics

Коронавірус і брехня, «Время Добкина» та карикатури, «Сидр» з мерії — подкаст

У десятому епізоді подкасту Zoon Politikon з політологинею Юлією Біденко та журналістом Володимиром Носковим говоримо про те, як реальна картина з коронавірусом у харківських лікарнях відрізняється від офіційної, а також обговорюємо політичні прояви в медіа та соцмережах за останній час — газету «Время Добкина», карикатури на Терехова, відеоблог речника міськради «Сидр» та ідею єдиного кандидата в мери від проукраїнсько-демократичних сил. 

zoon politicon10.mp3

Слухайте також у Google PodcastsApple PodcastsMixcloud, Player FM 

Коротко про головне

«Я особисто як журналіст у питанні висвітлення проблем з COVID хочу бути партнером владі, хочу їм допомагати, але це не означає, що я хочу говорити на чорне біле, я хочу, щоб це була адекватна інформація, щоб я не брехав, переказуючи ту чи іншу інформацію від представників влади». 

«Чи є це такою брехнею у спасіння, щоб заспокоїти людей чи причиною є інше: люди просто бояться за свої посади? Якщо мотивація саме така, мені здається, все набагато гірше». 

«Як зараз тлумачити ці зустрічі Терехова з людьми або його прибирання в метрополітені? Скільки мемів вже з'явилося, як він миє станцію метро...»

«У соцмережах рекламуються політичні карикатури... Для Харкова такі речі традиційні, якщо згадати мультфільми «Тараканы» проти Кернеса і Добкіна (часи конфлікту міської влади з торговельною групою «Таргет» братів Протасів — ред.)». 

«Це настільки низький рівень передвиборчої дискусії, що іноді хочеться емігрувати, принаймні, з міста...»