Комунальники поїхали з-під намету: активісти готові оборонятися

Близько 15.30 техніка «Харківських теплових мереж» залишила майданчик біля намету на майдані Свободи.

Зранку біля намету було з десяток машин комунальників. Представники громадських організацій, які виступили на захист намету, просили у комунальників пояснень, навіщо стільки машин. Комунальники пояснювали це необхідністю проведення робіт. 

Вдень робочі оглянули колектори поруч з наметом і склали акт з деталями пошкоджень. 

Станом на 15.30 на майдані залишалося дві машини комунальників. Вони забрали паркан і поїхали. За словами заступника Харківського міського голови Андрія Руденка: «сформовано план робіт».

«Далі будемо продовжувати роботи. Не знаю, чи будемо копати, чи ні. Якщо у комунальників вийде вирішити це всередині камери, ми копати не будемо. Якщо треба буде розрити, розриємо два квадратні метри, а що тут такого? Послухайте, ні про який намет мова не йде взагалі! Я і вранці говорив, і зараз кажу. Якщо хтось хоче піаритися на цьому, це одне питання. У мене господарські питання, я політикою не займаюся», — сказав кореспонденту «МедіаПорта» Андрій Руденко

За словами одного з учасників протесту Валентина Бистріченка, представники громадськості продовжуватимуть чергування. 

«Нам сказали, що колектор треба ремонтувати, він в аварійному стані з 2015 року. Вони хочуть тут кран ставити і так далі, тому він зачепить територію намету. Яка позиція проукраїнських сил: ми просимо, щоб перенесли роботи на місяць. Беремо тайм-аут. Нехай беруть за цей місяць інші об'єкти та їх відпрацьовують. За місяць, коли ситуація заспокоїться, проводяться роботи під наглядом громадськості. Намет залишається. Я думаю, що вони будуть привозити сюди техніку, починати копати. Тому потрібна мобілізація всіх нас», — сказав Бистріченко. 

Читайте також: Харківська міськрада відповіла на петицію щодо намету волонтерів

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.