Web Analytics

Комітет Ради рекомендує прийняти відставку прем'єра Гончарука

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. 

Фото документа, зареєстрованого у Верховній Раді 3 березня, виклав у Telegram народний депутат фракції «Слуга народу» Олександр Качура. 

Вранці заяву розглянув Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування — рекомендував парламенту прийняти відставку. 

«Прем'єр-міністр України звільняється з посади з дня прийняття рішення про його відставку на пленарному засіданні Верховної Ради України. Прийняття Верховної Ради України рішення про відставку прем'єр-міністра України має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів України», — сказав голова Комітету Андрій Клочко

«Я хочу розвіяти міфи, що «Слуги народу» не знають, кого будуть призначати. Все ми знаємо. Вчора були озвучені всі кандидатури. На деякі посади є кілька кандидатур, тому зараз медійно це не подається для того, зокрема, щоб провести правильні з ними консультації», — сказав на засіданні комітету народний депутат, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко

За винесення рішення на розгляд ВР проголосували 23 члени комітету, проти — 0, утрималися двоє. 

Питання Кабміну розглянуть на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради України, що заплановане на 16:00 середи, 4 березня.