Кого з харківських нардепів не побачимо у новій Раді: інфографіка

Попередні результати голосування на дострокових парламентських виборах по багатомандатному округу та одномандатних округах на Харківщині свідчать про те, що до Верховної Ради не проходять 14 нардепів, які вже не раз обиралися або вперше балотувалися (Грановський) в межах регіону. 

Серед них — кандидати, які йшли за списками партій: Євгеній Мураєв (№1 у списку «Опозиційного блоку»), Михайло Добкін (№15 у списку «Опозиційного блоку»), Роман Семенуха (№12 у списку партії «Самопоміч»).

А також кандидати по мажоритарним округам: Валерій Писаренко (округ №168), Олександр Кірш (округ №169), Олександр Грановський (№169), Дмитро Святаш (округ №170), Володимир Мисик (округ №172), Анатолій Денисенко (округ №173), Володимир Кацуба (округ №175), Віктор Остапчук (округ №177), Дмитро Добкін (округ №178), Анатолій Гіршфельд (округ №179), Олександр Біловол (округ №180).

У 12-ти з 14 округах, за попередніми даними, лідирують представники партії «Слуга Народу». 

З чинних нардепів на Харківщині переміг Дмитро Шенцев (округ №176). З відривом у кілька відсотків йде і Олександр Фельдман (округ №174). 

Читайте також: Вибори на Харківщині: останні дані

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.