Web Analytics

Харківський театр ляльок у листопаді гратиме три вистави в Art Area ДК

Театр ляльок ім. Афанасьєва у листопаді гратиме свої вистави на сцені культурного центру Art Area ДК.

Цього місяця театр ляльок покаже вистави: 

  • 12:00 та 16:00 11 листопада — «Стійкий олов’яний солдатик»

«Як тільки господарі будинку лягають спати, іграшки з чарівної шафи оживають і зовсім як люди починають грати у війну, ходити в гості, танцювати на балах... Вони навіть мають свій театр, де виступають ляльки-актори. І ляльки-глядачі дивляться там улюблені казки. А найбільш вражаюча з них – про кохання стійкого олов'яного Солдатика до прекрасної Балеринки. Це, повірте, дивовижна історія!» — йдеться в анонсі.

Фото: Facebook/puppettheaterkharkiv
  • 12:00 та 16:00 19 листопада — «Жираф Монс»

«Це історія про жирафеня, покинуте у зоопарку під час бомбардувань міста. Це щира розмова про те, що сьогодні відбувається, яка дарує надію на краще і переконує, що лихо не триватиме вічно», — говорять у театрі.

  • 12:00 26 листопада — «Цяточка»

«Це мудра та весела казка найвідомішої казкарки Нідерландів Анни Шмідт. Її уява створила світ, сповнений гумору, чудових перетворень та дивовижних таємниць. Там живуть казкові герої, які чимось нагадують батьків, друзів, сусідів, але разом із тим вони абсолютно чарівні! Зазирнемо ж у цей світ, тим більше, що зустрічі зі своїм глядачем вже чекає ще одна загадкова гостя — принцеса, яка має незрозуміле ім'я Цяточка», — описують в театрі.

Вистави гратимуть в Art Area ДК за адресою: вул. Чернишевська, 13.

Квитки можна придбати за посиланням або на вході.


7 липня Рада оборони Харківської області скасувала заборону на проведення масових та культурно-розважальних заходів. Однак — дозволила проводити їх лише у приміщеннях, які відповідають нормам безпеки, за погодженням Нацполіції, ДСНС і СБУ.

Блок новин за темою
Фото: Facebook/puppettheaterkharkiv