Web Analytics

Харківська філармонія анонсувала перші концерти від початку вторгнення рф

У квітні Харківська обласна філармонія планує три концерти. Це перші заходи більш ніж за рік: після початку повномасштабного російського вторгнення їх не проводили.

Анонси концертів розмістили на сайті Харківської філармонії.

8 квітня, 16:00концерт «Героїчний орган». У програмі — твори Йоганна Себастьяна Баха, Сезара Франка, Луї В’єрна. Їх виконуватиме органіст Станіслав Калинин.

16 квітня, 16:00 — Великодній концерт органної музики. Станіслав Калинин гратиме твори Йоганна Себастьяна Баха, Ференца Ліста, Петра Ебена, Луї В’єрна.

29 квітня, 16:00 — «Квітнева фантазія», концерт за участю заслужених артистів України Василя Дмитренка, Олени Подус, ансамблю «3+2», Артема Бражника, Яни Бобрової, Вікторії Гіголаєвої, Альбіни Житєньової, Марії Стецюн, Сергія Сердюка, Юлії Пересади, а також Станіслава Калініна (орган, фортепіано) та Юрія Урицького (ілюзіон). У програмі — популярні пісні та твори композиторів України та світу.

Харківська обласна філармонія. Архівне фото

Каса філармонії поки працюватиме тільки у дні концертів з 14:00 до 16:15.

«Всі придбані до 24 лютого 2022 року квитки є дійсними безстроково. Ви можете обміняти їх зараз, на квітневі концерти, або ж зберігати на майбутні заходи філармонії. Ціна старих квитків є сумою, на яку ви можете обміняти на нові», — додали у закладі.

Для обміну квитків або з іншими питаннями просять звертатися з 11:00 до 18:00 за телефонами: (050) 400 48 08, (067) 31 66 300.


Харківський театр ляльок ім. Афанасьєва з початку лютого знову проводить вистави для дітей і дорослих.