Web Analytics

Кернеса просять відновити «Зелений гай»: петиція зібрала 5 тисяч підписів

Автор петиції просить привести до ладу парк «Зелений гай» в районі ХТЗ: облаштувати велодоріжки, відновити сцени, встановити атракціони.

Петицію під назвою «Реконструкція парку «Зелений гай» зареєстрували на сайті Харківської міськради 10 травня. Станом на 19 липня вона набрала 5045 підписів. Щоб звернення розглянув міський голова Геннадій Кернес, треба 5000.

Автор петиції Віталій Капшитарь зазначає, що стан «Зеленого гаю» наразі «наближений до катастрофічного», хоча раніше парк був «гордістю району».

При цьому, додає він, Індустріальний район, де знаходиться парк, є одним з найбільших густозаселених у Харкові.

«Збільшується чисельність населення, район дуже швидко забудовується, де відпочивати людям? Багатьом мешканцям району і прилеглих населених пунктів не дуже зручно добиратися до парку імені Горького! А «Зелений гай» є гідною альтернативою, з урахуванням його території та місцезнаходження: поруч станція метро, ​​транспортна розв'язка, автостанція, безліч позитивних сторін», — йдеться в петиції.

Автор звернення пропонує огородити парк, виконати ландшафтні роботи, упорядкувати водойму та зони для відпочинку. Також — встановити нові атракціони, дитячі та спортивні майданчики, облаштувати велодоріжки, відновити велику і малу сцени.

Фото: city.kharkov.ua

У липні 2018 року під час відеоконференції Геннадій Кернес говорив, що мерія «не залишить «Зелений гай» без уваги». Тоді він зазначив, що, швидше за все, там буде облаштований не парк з атракціонами, а сквер, де люди зможуть комфортно відпочивати.

Восени того ж року під час прийому громадян Кернес казав, що в найближчих планах реконструкції «Зеленого гаю» немає. «Ми відновили там освітлення, стежимо за безпекою і, за можливістю, чистотою, але будувати атракціони та інші розваги — це зараз недоцільно», — зазначив тоді міський голова.

Читайте MediaPort у Telegram