Кернес очікує, що явка на Харківщині перевищить 70%

Харківський міський голова Геннадій Кернес очікує високої явки в регіоні. 

«Я думаю, що явка буде десь 70% з чимось, тому що активність та цікавість до другого туру після теледебатів, напевне, дуже збільшилась», — прокоментував після голосування Кернес.

Харківський міський голова голосував на виборчій дільниці №631273 у Київському районі

Міського голову спитали про його візит до бізнесмена Ігоря Коломойського, бізнес-партнером якого виступав кандидат в Президенти України Володимир Зеленський. 

«Я був в Ізраїлі тиждень тому, я був в офісі Ігоря Валерійовича Коломойського, ми випили каву, я поїхав у своїх справах», — підтвердив Кернес. 

На питання, чи пов'язана ця зустріч з виборами, Кернес сказав: «Ви мене питаєте якісь гарячі новини. А я вам відповідаю: я був у країні Ізраїль, я був в офісі, про який ви мене питаєте, але також я був в офісі лікарів, тому що, ви знаєте, першу допомогу мені надали в Ізраїлі, тому я у назначений час приїхав. Щодо моїх стосунків з різними людьми — це моя особиста справа».

У першому турі президентських виборів на Харківщині проголосували 64,53% виборців. 

Читайте також: Кернес перед другим туром: «Підтримую того, кого підтримував»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.