Кернес не підтвердив чутки про просування Терехова на посаду голови ХОДА

Харківський міський голова прокоментував інформацію ЗМІ щодо начебто просування свого першого заступника Ігоря Терехова на посаду голови Харківської облдержадміністрації. 

Повідомлення про те, що кандидатура Терехова узгоджена Кернесом з бізнесменом Ігорем Коломойським, з'явилася 8 травня на сайті Obozrevatel з посиланням на власні джерела. В ньому також йдеться про те, що друг Геннадія Кернеса бізнесмен Павло Фукс «хоче стати тіньовим «смотрящим» свого рідного міста Харкова». 

«Передайте сайту «Обозрєватель», що Бродський об'ївся ковбаси», — відповів Кернес на питання, чи відповідає інформація на цьому сайті дійсності. 

Інтернет-виданням Obozrevatel володіє бізнесмен Михайло Бродський.

Ігор Терехов працював у Харківській облдержадміністрації за часів губернаторства Арсена Авакова. У 2010-му році став заступником Харківського міського голови Геннадія Кернеса. У вересні 2015-го став першим заступником Кернеса. 

Ігор Терехов (ліворуч)

Нині Харківську обласну державну адміністрацію очолює Юлія Світлична. Відповідно до закону «Про місцеві адміністрації», голови обласних держадміністрацій призначаються на строк повноважень Президента України. У разі обрання нового глави держави — продовжують здійснювати свої повноваження до призначення наступників.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.