Кернес не очікував таких результатів по Харкову і хоче зустрітися з переможцями

Харківський міський голова Геннадій Кернес вважає, що умови боротьби в округах, де балотувалися представники партії «Слуга Народу», від початку були нерівними. 

Про це він сказав в інтерв'ю «Харківським ізвєстіям», яке вийшло в ефір сьогодні ввечері. 

«Результати відомі усім, але конкретно для Харкова ми не очікували такого результату, тому що ті люди, які були кандидатами, багато робили, щоб завоювати довіру людей. І відбулося те, що виграли в семи округах міста Харкова усі представники команди «Зе», окрім одного округу. Але справа в тому, що коли ти перебуваєш на зустрічах із людьми, я по собі це знаю, спілкуєшся з людьми, вони тобі ставлять питання, ти на них відповідаєш, намагаєшся щось зробити, вони до тебе привітні, а в подальшому все відбувається навпаки...», — сказав Геннадій Кернес

«Я вважаю, що це якийсь бум з точки зору, що виграють кандидати від Зеленського. Я не буду наводити приклади і порівнювати якість того чи іншого депутата, я скажу, що представник, припустімо, самовисуванець, і будь-який кандидат від «Слуги» вже були у нерівних умовах, тому що кандидат вже мав бренд «Зе» і десь до 40% підтримки. Тобто виграти в такому випадку лише спілкуванням з людьми, довірою, а люди все одно проголосували в тому плані, що вони підтримали президента, я так розумію», — прокоментував мер. 

Він навів приклад із Запорізької області, де Герой України, керівник підприємства «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв програв вибори весільному фотографу від партії «Слуга Народу». 

«Що ми будемо бачити у подальшому від цієї команди «Зе», подивимось, в будь-якому разі я впевнений у тому, що вони мають розуміти, навіщо їх люди обирали до законодавчого органу», — сказав Кернес. 

Міський голова планує зустрітися з новими обранцями. 

«Я впевнений в тому, що я зустрінусь з депутатами, які стали народними по мажоритарній системі, буду з ними розмовляти, спілкуватися, знаходити точки дотику, тоді ви мене спитаєте, коли прийде час про наші спільні результати. Тому що писати тільки депутатські запити вміють майже всі кандидати, які стали депутатами, а от зробити для людей конкретні справи, це потребує часу. Тому я чи вони, не має значення, будемо ініціаторами такої зустрічі, і ця зустріч має відбутися», — заявив міський голова. 

На думку Кернеса, «Опозиційна платформа — За життя» показала кращий результат, бо у них «було більше рекламних носіїв, більше інформації, більше того, що сьогодні називається технологією» (від редакції: раніше Кернес заявляв, що «Опоблок» не пускали на канали, пов'язані із Медведчуком. Водночас у зовнішній рекламі у Харкові переважала агітація «Опозиційного блоку» та самовисуванців, яких підтримував Кернес. Також у місті були помічені елементи «чорного піару»: стилізовні під партійні банери проти «Опоплатформи» із негативним контекстом, ким замовлені, не відомо). 

«Будемо робити висновки. Кожен має робити висновки з тих позицій, на яких перебували перед стартом, а потім після фінішу. Так зазвичай роблять здраві люди», — сказав Кернес. 

«Кожен має бути готовий у будь-який час до тих задач, які перед ним ставлять люди. Тому що у нас виборні посади, якщо будуть вибори позачергові місцеві, значить, ми готові до них. Це все залежить від того, які підстави будуть вписані до постанови нової Верховної Ради для проведення місцевих виборів... Які, незрозуміло. Верховна Рада коли збереться? У серпні. Якщо вносити зміни до Конституції, адже у нас закріплений Конституційним Судом п'ятирічний термін, все це треба розуміти. Але ми готові, будь ласка. Якщо є така необхідність перезавантаження. Давайте, будемо пробувати», — додав він. 

Він обіцяє достатньо часу приділяти цьому процесу. 

«Щоб харків'яни зрозуміли, якщо вони довіряють мені бути обраним Харківським міським головою, щоб була обрана команда моїх однодумців з точки зору тих справ, які ми робимо у місті Харкові, і будемо говорити тільки про конкретику», — зазначив Кернес. 

«Я нічого ще такого не зробив, щоб, як ви кажете, встигнути. Завжди є що робити», — сказав міський голова. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.