Web Analytics

Керівником апарату Харківської ОДА буде товариш Кучера

Конкурс на посаду керівника апарату Харківської облдержадміністрації виграв Леонід Шпиньов — син одного зі спонсорів Олексія Кучера на позачергових парламентських виборів. Кучер визнає, що товаришує з Леонідом Шпиньовим і впевнений у його професійності. 

Про це голова Харківської облдержадміністрації розповів журналістам 14 січня. 

«Він виграв конкурс, він буде призначений. Це є відкриті дані, він набрав найбільшу кількість балів. Тепер давайте по пунктах: я знаю, що закидають, що начебто мій товариш, якого я призначив. Я буду відвертим, я, дійсно, буду підтверджувати, що він є моїм товаришем. Ми знайомі давно», — сказав Олексій Кучер. 

Шпиньов був помічником Кучера під час виборів. А його батько, згідно інформації ЦВК, вклав у передвиборчу кампанію кандидата в нардепи 100 тисяч гривень. 

«Він (Леонід — ред.) пройшов увесь шлях зі мною передвиборчої кампанії. Звісно, що я довіряю цій особі, я його запросив до своєї команди. Звісно, що я його попросив прийняти участь у цьому конкурсі… Разом з цим я підкреслюю, що все ж таки ми керувалися тим, що він достатньо у своїх потенційних фахових якостях є кращим з тих, хто прибув», — зазначив голова Харківської ОДА. 

Олексій Кучер і Леонід Шпиньов (праворуч) на футболі. Фото: Леонид Юрьевич/Facebook

У конкурсі брали участь ще двоє людей. Хто показав другий результат, Кучер згадати не зміг, але не виключив, що запропонує роботу в команді і цій людині. 

«Я не пам'ятаю прізвище, хто зайняв друге місце, але він мені теж сподобався, і скоріше за все, якщо він захоче, він буде призначений заступником керівника або увійде в команду», — сказав Кучер. 

Як повідомили у пресслужбі Харківської ОДА, Леоніду Шпиньову 34 роки. Харків’янин. Має юридичну освіту: у 2007 закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство». Працював у Дзержинському райсуді, Харківському апеляційному адміністративному суді, юрисконсультом у приватних компаніях. Останнє місце роботи — начальник юридичного відділу ТОВ «СК ДМ». 

Під час першого етапу конкурсу, що включає тестування, Шпиньов набрав 39 з 40 балів. У подальшому пройшов співбесіду з головою ОДА.