Web Analytics

Ім'я начальника водоканалу увічнять у назві харківської вулиці

Міська комісія з питань топоніміки й охорони історико-культурного середовища розглянула пропозиції щодо встановлення пам’ятної дошки та перейменування вулиць.

Комісія схвалила пропозиції щодо перейменування двох вулиць і встановлення меморіальної дошки, повідомили у прес-службі Харківської міськради

Зокрема, частину вулиці Конторської пропонують назвати на честь колишнього генерального директора КП «Вода» Валерія Петросова, який очолював підприємство понад 30 років. У квітні виповниться 10 років з дня його смерті.

Комісія також підтримала пропозицію перейменувати вулицю Халтуріна на вулицю Академіків Ахієзерів — на честь братів-вчених, фізика Олександра Ахієзера і математика Наума Ахієзера. Наум Ахієзер також був одним із засновників Харківського фізико-математичного ліцею №27.

Меморіальну дошку учаснику АТО, командиру взводу окремого 22-го батальйону 92-ї бригади Збройних сил України Вадиму Гусакову планують встановити у школі №62. Гусаков працював у школі вчителем історії та заступником директора. Встановити пам’ятну дошку пропонують його колеги.

Остаточні рішення приймуть на сесії міської ради.

Читайте MediaPort у Telegram