Web Analytics

Євро-2022 з футзалу: Україна фінішувала на четвертому місці

Збірна України поступилася команді Іспанії у матчі за «бронзу» чемпіонату Європи з футзалу, що проходив в Амстердамі. Перше місце у Португалії, друге у Росії. 

Команди України та Іспанії зустрічалися 6 лютого. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь Іспанії, повідомили у пресслужбі Асоціації футзалу України.

«4:1 — «бронза» Євро-2022 летить до Іспанії, а збірна України фінішує на четвертій сходинці», — мовиться у повідомленні.

Єдиний гол забив Ігор Чернявський.

Фото: futsal.com.ua

Гравець-універсал Ігор Чернявський вважає, що команда була досить близькою до того, щоб опинитися у фіналі.

«Насправді, не кожна команда створює таку кількість гольових нагод біля воріт збірної Іспанії як збірна України. Реалізація нас сьогодні підвела. Через велике бажання ми не змогли заштовхати м’яч у багатьох епізодах», — сказав він на пресконференції після матчу.

Результатом чемпіонату Чернявський в цілому задоволений.

«Загалом, ми задоволені тим, що опинилися у півфіналі. Однак зараз всі засмучені, що команда завершила турнір без медалей. Ми були досить близькими до того, щоб опинитися у фіналі. Сьогодні я не вважаю, що збірна України поступилася супернику по грі. У нас було достатньо моментів, щоб результат був іншим», — вважає спортсмен.

Ігор Чернявський. Фото: Facebook/Асоціація футзалу України

Головний тренер збірної Олександр Косенко схвально оцінив виступи команди на Євро-2022.

«Так, я задоволений результатом. Однак упродовж турніру хотілося більшого. Коли потрапили до півфіналу — мали бажання грати у фіналі. Загалом, я задоволений грою команди, її самовідданістю», — сказав він.

Косенко наголосив, що четверте місце є «неабияким досягненням» для української збірної.

«Ми увійшли до четвірки найкращих команд Європи. Це неабияке досягнення та безцінний досвід. Ми повинні скористатися ним і зрозуміти, за рахунок чого ми можемо перемагати та потрапляти до півфіналу чемпіонату Європи. Ми проаналізуємо цей турнір. Я вважаю, що у кожному матчі команда виглядала непогано», — зазначив тренер.

Олександр Косенко

Росія та Португалія грали у фіналі також 6 лютого. Перемогу одержала команда Португалії — 4:2.


У півфіналі Євро-2022 з футзалу команда України поступилася збірній Росії з рахунком 2:3.