Web Analytics

«Є коло осіб»: Сокуренко розповів, як просувається розслідування підпалу авто директора лісгоспу

У справі про підпал автомобіля директора держпідприємства «Жовтневий лісгосп» Руслана Чагаровського, який заявляв про незаконну рубку лісу на Харківщині, слідчі аналізують відеозапис з місця події.

Хід розслідування прокоментував начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко в ефірі програми «АТН» «Віддзеркалення» 31липня.

«Непроста ситуація. До того в цьому гаражі інший автомобіль знаходився, потім поставили той, що згорів. Ми розслідуємо цю справу. Сказати, що ми можемо вже завтра затримати когось — я б не говорив, тому що це буде безвідповідально. Але є коло осіб, яких ми небезпідставно підозрюємо в тому, що вони мають відношення до цього підпалу, про це я вже можу говорили», — розповів Сокуренко.

Він уточнив, що йдеться про «невелике коло людей», які мають відношення до скоєних раніше провокативних акцій.

«Відео, що тут нам надали — неякісне, бачимо тіні якісь, але ми працюємо. Інформації зібрано вже багато, — додав Сокуренко. — Впевнений, що цей злочин буде розкритий».

Начальник ГУНП також розповів про надання охорони Руслану Чагаровському та його родині. За словами Сокуренка, після пожежі поліція надала їм допомогу: деякий час охороняла і директора лісгоспу, і його помешкання, а також вивезла родину «в безпечне місце».

Але, зазначив Валерій Сокуренко, із заявами про надання охорони треба завертатися «не до президента, а до поліції». До того ж, мають бути докази, що це необхідно — про погрози тощо.

Сокуренко пообіцяв, що після відповідного звернення Чагаровський отримає охорону.

Фото: kharkiv.dsns.gov.ua

Автомобіль Руслана Чагаровського невідомі підпалили вночі 17 липня — напередодні наради з питань боротьби з незаконною рубкою дерев, де директор лісгоспу виступав перед президентом Володимиром Зеленським. Під час наради Чагаровській заявив, що виявив факти самовільної рубки у великих масштабах.

Читайте MediaPort у Telegram