«Тепломережі» планують підвищити тарифи на тепло і гарячу воду

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» пропонує підняти тарифи на централізоване опалення на 21,9%, на гарячу воду — на 21,6%. Відкрите обговорення нових тарифів запланували на 25 березня.

Обґрунтування необхідності коригування тарифів та оголошення про відкрите обговорення опублікували на сайті «Харківських теплових мереж» 15 березня.

Підприємство називає дві головні причини запланованого підвищення тарифів на централізоване опалення і гаряче водопостачання. Перша — збільшення вартості виробництва, транспортування і постачання теплової енергії для потреб населення на 22%. Друга — збільшення витрат на оплату праці на 23,04% у зв’язку з зростанням середньої зарплатні з 7282,2 грн до 8960 грн. Комунальники також враховують подорожчання постачання природного газу, вугілля, послуг КП «Харківводоканал», витрат на електроенергію і сплату екологічного податку.

Наразі, нагадує «ХТС», тариф на централізоване опалення для мешканців житлових будинків з тепловими лічильниками складає 1539,50 грн./Гкал. Його пропонують підвищити до 1876,91 грн  на 21,9%.

Мешканці будинків без лічильників зараз платять 39,38 грн за 1 кв. м за місяць. «ХТС» планує підвищити тариф також на 21,9% до 48,01 грн.

Централізоване постачання гарячої води для помешкань із рушникосушильниками нині коштує 93,22 грн. за 1 куб. м. Новий тариф у разі схвалення буде на 21,6% більше 113,39 грн.

Тариф для помешкань без рушникосушильників наразі складає 86,32 грн за 1 куб. м. Його пропонують підвищити також на 21,6% — до 104,98 грн.

Скріншот: hts.kharkov.ua

Підприємство пропонує підняти тарифи з 1 травня.

На 25 березня заплановано відкрите обговорення. Захід відбудеться о 13.30 в актовій залі КП «Харківські теплові мережі» (вул. Мефодіївська, 11, п’ятий поверх).

Зауваження до нових тарифів комунальники приймають до 24 березня включно. Надсилати пропозиції можна за адресою КП «Харківські теплові мережі» — 61037, м. Харків, вул. Мефодіївська, 11, або на електронну пошту: hts@hts.kh.ua. У листі необхідно зробити позначку «зауваження до зміни тарифів».

Для участі у відкритому обговоренні необхідно в цей же термін подати заявку з позначкою «участь в обговорені тарифів». У заявці потрібно зазначити прізвище, ім`я та по-батькові (для юридичної особи — повне найменування), посаду та контактні телефони.

Останнього разу тарифи на тепло і гарячу воду в Харкові підвищили 1 січня. Вартість послуг з надання централізованого опалення зросла на 17,8%, гарячої води — на 15,5%.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.