Хто представлятиме «Слугу народу» на мажоритарних округах у Харківській області

Партія «Слуга народу» оголосила прізвища кандидатів на 14-ти мажоритарних округах Харківської області. 

Список кандидатів в одномандатних округах Харківської області оприлюднено щойно на сторінці партії у Facebook.

Округ № 168Мезенцева Марія Сергіївна
Закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальностями «Міжнародні економічні відносини» та «Референт-перекладач з англійської мови». Навчалася у Кентському університеті, здобула ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини та міжнародне право». Проходила стажування в Європейському Парламенті, Парламентській Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Приватний підприємець та волонтерка.

Марія Мезенцева є членом фракції «Самопоміч» у Харківській міськраді.

Округ № 169Куницький Олександр Олегович
Навчався в Центрі професійної технічної освіти № 6 міста Запоріжжя, спеціальність «Кухар-кондитер». Приватний підприємець, керівник громадської організації «Чистий Харків». Блогер.

Округ № 170Одарченко Андрій Миколайович
Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність» та Харківський державний університет харчування та торгівлі за спеціальністю «Економіка підприємства». Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ХДУХТ.

Округ № 171 – Кінзбурська Вікторія Олександрівна
Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Має свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення в департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області.

Округ № 172 – Здебський Юрій Вікторович
Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «Математичне забезпечення автоматизованих систем управління». Здобув кваліфікацію офіцера управління оперативно-тактичного рівня в Національній академії прикордонних військ України імені Б. Хмельницького. Полковник, ветеран військової служби.

Округ № 173 – Бакумов Олександр Сергійович
Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Також здобув освіту за спеціальностями «Фінанси» та «Історія» в Харківському національному університет імені В. Каразіна. Кандидат юридичних наук. Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ. Член Ради Харківської обласної організації Союзу юристів України.

Олександр Бакумов одружений на доньці Володимира Скоробогача, екс-депутата Харківської міської ради від Партії регіонів, нині депутата — заступника голови Харківської облради (фракція «Відродження»).

Округ № 174 – Алєксєйчук Вікторія Іванівна
Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Член міжнародної організації «Конгрес криміналістів».

Округ № 175 – Пивоваров Євген Павлович
Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «Технологія харчування». Професор кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Округ № 176 – Счисльонок Олександр Васильович
Отримав диплом за спеціальністю «Планування народного господарства» у Харківському державному університеті імені В.Н. Каразіна. Приватний підприємець. Президент Благодійного Фонду «Слобідський край».

Округ № 177 – Любота Дмитро Валерійович
Здобув освіту в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю «Менеджер-економіст». Директор будівельного підприємства.

Округ № 178 – Літвінов Олександр Миколайович
Закінчив Харківський інженерно-педагогічний інститут за спеціальністю «Технологія та обладнання зварювального виробництва» та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Голова Балаклійської районної ради.

Округ № 179 – Кучер Олексій Володимирович
Закінчив Педагогічний університет імені Г.Сковороди за спеціальністю «Фізичне виховання» та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Адвокат.

Округ № 180 – Красов Олексій Ігорович
Має чотири дипломи про вищу освіту: Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальностями «Програмна інженерія» та «Економічна кібернетика», Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба (має звання молодшого лейтенанту) та Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право». Директор компанії, яка працює в галузі управління нерухомим майном.

Округ № 181 – Микиша Дмитро Сергійович
Закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень та управління на транспорті». Студент Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мереф’янської міської ради. Член правління громадської організації «Агенція з розвитку та інвестицій».

Читайте інші новини по темі «Вибори»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.