Харків’янка виборола «золото» чемпіонату світу з фехтування на інвалідних візках

Чемпіонат світу з фехтування на візках проходить у південнокорейському місті Чхонджу. Українська збірна отримала вже п’ять медалей.

На третій день змагань українські спортсмени вибороли дві золоті медалі, повідомляється на сторінці Паралімпійської збірної України з фехтування у Facebook.

«Сергій Шавкун у найважчій категорії — категорії С — фехтував у фіналі з представником команди Росії. Із беззаперечною потужною перевагою Україна виборює золото на шпазі! Ще одна золота нагорода у Ганни Пашкової (категорія С) в рапірі!» — йдеться в дописі.

Ганна Пашкова — з Харкова. Вона представляє у збірній Харківську область разом із Євгенією Бреус, Оленою Федотою і Наталією Мандрик.

Сергій Шавкун представляє Київщину.

Ганна Пашкова — в центрі. Фото: Facebook/Fencing team Ukraine paralympic

За підсумком трьох днів змагань в української збірної вже п’ять медалей: дві золоті та три бронзові (у чоловічій шаблі, жіночій шаблі та жіночій рапірі).

Чемпіонат світу з фехтування на візках стартував у Чхонджу (Південна Корея) 17 вересня. За даними Національного паралімпійського комітету України, в ньому беруть участь понад 200 спортсменів з 30 країн.