Web Analytics

Харківському прикордоннику оголосили підозру в хабарництві

За даними ДБР, прикордонник налагодив схему отримання грошей від мешканців окупованих територій Донбасу.

Підозрюваний — інспектор прикордонного контролю 1 категорії відділення «Чугунівка», розповіли у прес-службі Державного бюро розслідувань. За версією слідства, він налагодив схему систематичного одержання грошей від мешканців окупованої території.

«Гроші інспектор вимагав і отримував за внесення до відомчої бази даних неправдивих відомостей про перетин державного кордону України без фактичного перетину. Завдяки цьому мешканці вказаних територій отримували соціальні виплати та пенсійне забезпечення», — кажуть у ДБР.

Фото: Facebook/Владислав Абдула

Загалом правоохоронці задокументували хабарів більше ніж на 150 тис. грн, уточнює керівник прес-центру Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула на своїй сторінці у Facebook.

«За інформацією спецслужби, гроші, отримані від протиправної діяльності, зокрема використовувалися для фінансування незаконних збройних формувань», — йдеться в його дописі.

Прикордоннику оголосили підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням). Максимальне покарання за цією статтею — 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років.

Наразі правоохоронці з’ясовують, хто ще був причетний до схеми.

Читайте MediaPort у Telegram