Web Analytics

Харківському екопарку передали трьох кинутих у Києві тигриць

Трьох із шести тигрів, знайдених на приватній території на острові Жуків у Києві, прихистять у екопарку Харкова. Нині тварини на реабілітації. 

Про це «МедіаПорту» повідомив речник екопарку Олексій Костюченко

За його словами, трьох тигриць помістили на карантин у соціально-гуманітарному комплексі харківського екопарку під Полтавою. Тварини перенесли переїзд нормально, з ними працюють ветеринари та зоокіпери. Стан тварин в екопарку попередньо назвали задовільним, зараз їх детально оглядають. 

Фото: kyiv.npu.gov.ua

«У подальшому прийматимемо рішення, передавати самок у інші зоопарки чи залишити у Фельдман Екопарк», — розповів директор екопарку Віталій Ільченко

Про тварин, які утримуються у неналежних умовах, поліції наприкінці грудня повідомила жителька Києва. За адресою виїхали поліцейські — інформація підтвердилася. 

Хижаки жили у маленьких та занедбаних клітках. 

Фото: kyiv.npu.gov.ua

«Детективи встановили, що за адресою зареєстрована приватна власність, яка охороняється, але господар там не проживає», — з'ясували у відділі комунікації поліції Києва. 

Поліція розслідує ситуацію за статтею «Жорстоке поводження з тваринами», яка передбачає покарання у вигляді трьох років обмеження волі. 

Окрім харківського екопарку, де на цей час живуть чотири тигри, тварин погодилися прийняти спецустанови на Київщині.