Web Analytics

Харківський суддя у відставці Плетньов заявив про похід на вибори

Володимир Плетньов балотуватиметься на позачергових виборах до Верховної Ради України як кандидат від партії «Опозиційна платформа — За життя».

Про це він повідомив 21 червня на власній сторінці у Facebook.

«Друзі! Пора вже, напевне, представитися у новій якості, а то «не втовпишся». Отже, кандидат у народні депутати України по 180-му виборчому окрузі — Плетньов Володимир Васильович… Мажоритарник від партії «Опозиційна платформа — За життя» Ю. А. Бойка...», — написав Плетньов.

Інформації про реєстрацію кандидата Плетньова на сайті ЦВК поки немає.

180-й виборчий округ включає Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони та частину Харківського району. Центр округу — селище міського типу Золочів.

Скріншот сторінки Володимира Плетньова/facebook.com/vp060661

Майже 30 років Володимир Плетньов працював суддею — спочатку у Київському райсуді, потім в Апеляційному суді Харківської області. У жовтні 2018 року Плетньов відмовився від проходження кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді. Він назвав процедуру неконституційною, а співбесіду — непрозорою. У листопаді 2018 року Вища рада правосуддя задовольнила заяву судді Апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова про відставку. 

Після відставки Плетньов завів відеоблог в YouTube, в якому розповідає здебільшого про проблеми судової системи.

Владимир Плетнёв/YouTube

Прапорець «Опозиційної платформи — за Життя» на стіні в кабінеті Плетньова з'явився у ролику, опублікованому два дні тому. У лютневих записах серед нагород і ікон у кабінеті судді у відставці висів календар із зображенням Юлії Тимошенко. 

Володимир Плетньов — батько адвокатки Юлії Плетньової, яка представляє, зокрема, інтереси Михайла Добкіна та Геннадія Кернеса. 

Позачергові вибори до Верховної Ради України призначені на 21 липня.