Харківський кандидат від «Руху нових сил» шокований заявою Саакашвілі

Ігор Черняк, кандидат за списками партії «Рух нових сил», не підтримує позиції лідера партії Михайла Саакашвілі, який закликав виборців віддати голоси за списками іншій партії.

«Після бурхливих дискусій я підтримав таке рішення: ми просимо прихильників підтримати наших мажоритарників, а за списками, з огляду на ситуацію, що склалася — віддати голоси за «Слугу Народу», — заявив Саакашвілі вчора, за півтори години до початку «дня тиші».

За списками «Руху нових сил» до Верховної Ради балотуються двоє харків’ян — Ігор Черняк та Дмитро Булах.

«Заява Михайла Саакашвілі стала для мене шоком. Навіть більше, ніж шоком... такого слова, напевне, ще не придумали. Я не є членом партії РНС і не брав участі у прийнятті цього рішення», — відреагував Ігор Черняк.  

«Перше. Якби закон дозволяв, я би подав заяву про виключення мене з виборчого списку. Але, на жаль, зробити цього за день до виборів вже неможливо. Друге. Я не згоден з тим, що потенційна монокоаліція «Слуги Народу» у ВР — це добре. Більше того, в такій монокоаліції я бачу великі ризики та загрози для України. Саме тому я би хотів бачити у ВР велику кількість проукраїнських сил», — написав Черняк.

«Для мене вся ця історія стала важким ударом. Але все, що не вбиває, робить нас сильніше», — додав кандидат.

Хто балотується на позачергових виборах до парламенту на Харківщині, читайте на сайті «МедіаПорта».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.