Web Analytics

Харківський бронетанковий завод виготовив понад сотню модернізованих Т-64

Танки модернізованої моделі отримали розширені бойові можливості — за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації, нового динамічного захисту.

Модернізований Т-64 зразка 2017 року серійно постачається до Збройних Сил України з минулого року, повідомили у прес-службі держконцерну «Укроборонпром». Загалом, ДП «Харківський бронетанковий завод» вже виготовив понад сотню таких танків.

«Тобто, кількості вже випущених машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади, — зазначають в «Укроборонпромі». — Водночас, харківське підприємство продовжує роботи з модернізації наявних Т-64 до цього рівня».

Під час модернізації танки отримують сучасні нічні прилади спостереження, які легше інтегруються до системи управління, розповідають в «Укроборонпромі». Вони є стійкими до світлових завад, можуть працювати у складних умовах.

«У прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, — наводять подробиці в концерні. — Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини й ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження».

Танки також оснащують системами супутникової навігації, що дозволяють обмінюватись надійно зашифрованими даними в онлайн-режимі. Відомості про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів — від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Машини також оснащують новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», що забезпечують надійний захищений зв’язок на дистанції до 70 кілометрів.

Фото: ukroboronprom.com.ua

«Таким чином, модернізація Т-64 до зразка 2017 року дозволяє значно розширювати його бойові моливості, а час, що необхідний для інтеграції нового оснащення, дозволяє проводити її під час звичайного поточного ремонту», — підсумовують в «Укроборонпромі».

Читайте MediaPort у Telegram