Харківські «ЗЕдепутати» показали, як навчаються в Трускавці

Обранці від партії «Слуга Народу», які перемогли на дострокових виборах до парламенту, проходять тижневий курс тренінгів на Львівщині. 

До Трускавця депутати дісталися потягом. Обранці з валізами збиралися разом. Фото з вокзалу виклав Дмитро Любота, переможець голосування у 177-му окрузі на Харківщині. 

Навчання, яке організувала Київська школа економіки (KSE), розпочалося 29 липня. Тренінги проходять на базі п'ятизіркового готелю Rixos у конференц-залі «Сенатор». «Дзеркало тижня» підрахувало, що тільки на проживання понад 200 людей партія витратить орієнтовно 3,8 млн грн. 

«Дуже багато позитивних емоцій! Зараз всі ми — ті, хто присутні на навчанні, є країною в мініатюрі...», — пише Дмитро Любота у Facebook

Як повідомили у партії, темою першого дня була «Побудова особистої стратегії депутата»: розбір кейсів для створення власної стратегії, опанування навичок публічних виступів, розуміння стратегії проведення переговорів, ефективне планування і тайм-менеджмент.

Дмитра Микишу (за столом по центру) обрали в окрузі №181. Фото: facebook.com/sluganarodu.official

«Ми хочемо познайомитися один з одним, розібратися хто в який комітет піде», — говорить Марія Мезенцева (округ №168). Вона обирає з двох комітетів — у закордонних справах або з питань європейської інтеграції. Фото: facebook.com/sluganarodu.official

За словами почесного президента Київської школи економіки Тимофія Милованова, тренінги проходять з 8.30 до 21.30. Навчання він називає максимально інтенсивним, жорстким та насиченим: «У комплексі з лекційними заняттями студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх».

Селфі з Трускавця публікує переможець виборів у 173-му окрузі Олександр Бакумов. 

У зв'язку із обранням народним депутатом Олексій Кучер (округ №179) готується припинити адвокатську діяльність і «замислився над якісними змінами в адвокатурі». 

«Попереду законотворість! Так! Це також творчість...», — пише Кучер. 

«Знову до школи! Але тепер замість однокласників — однопартійці, в якості вчителів — найкращі викладачі Київської школи економіки, а теми сьогоднішніх уроків: «Особиста стратегія політика» та «Кризові комунікації», — пише мажоритарник від 172 округу Юрій Здебський

Світлиною з навчання у компанії обранця-спортсмена Жана Беленюка поділився Олексій Красов (округ №180). 

«У дружній обстановці триває другий день навчання для депутатів команди ЗЕ», — пише Олександр Літвінов (округ №178). 

Перші дні навчання були відкриті для преси. Тепер, як пише Цензор.Нет, тренінги проходять за закритими дверима. 


Ініціативу щодо підготовки нових депутатів розкритикували противники команди Зеленського у соцмережах та деякі політики. 

«Фотожаби» на тему публікують у соцмережах. Джерело: Facebook

Попередник Зеленського Петро Порошенко вважає, що тижня для навчання депутатів — замало.

«Ні, перетворити їх на підручних Чечетова, покійного, як орієнтуватися і піднімати руки, за два тижні можна. Але не більше», — сказав він в інтерв'ю «Українській правді».

Тимофій Милованов не згоден, що за сім днів не можна нічому навчити. 

«В корпоративному навчанні, а також навчанні з публічного врядування досить часто використовуються дво-, триденні та тижневі інтенсиви. Це лише перший тиждень з широкого плану навчання, яке планує партія. Ми вітаємо бажання депутатів приділити тиждень інтенсивному навчанню, замість літньої відпустки! Ми не можемо знати всього. Ми можемо бути свідомими своєї освітньої потреби і обирати найефективніші інструменти для її задоволення», — написав Милованов. 

Читайте такожВибори до Верховної Ради: хто переміг в округах на Харківщині

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.