Харківські хроніки тушкування. Гольфіст Сапронов. Далі буде?

Услід за екс-регіоналом, екс-батьківщинцем та екс-позапартійним і позафракційним Олександром Фельдманом логічного завершення добігло «тушкування» ще одного філантропа й любителя нецке Юрія Сапронова. 29 квітня 2011 р. він нарешті отримав квиток біло-синьої банди, та ще й безпосередньо з рук свого шефа – очільника Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Відбулося це в урочистій обстановці в Харківському академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка, де того дня відбувався третій «сльот» (перепрошую, але українською якось це не перекладається, уся комсомольська емоція втрачається) керівників первинних організацій Партії реґіонів у Харківській області.

У місцевий політикум Юрій Сапронов увійшов у 2006 році з обранням депутатом Харківської міської ради від Народного Союзу «Наша Україна». Утім, ще 2004 року він активно (фінансово) допомагав в організації місцевого «Майдану». Так само Сапронов певний час виступав меценатом україномовних видань.

Завбачливо, початок свого «тушкування» цей нашоукраїнець розпочав ще до президентства Віктора Януковича. У вересні 2009 р. він заявив про припинення депутатських повноважень та перехід на посаду радника міського голови Добкіна. Розрахунок був вірним: з перемогою біло-синіх на президентських виборах Добкіна «підвищили» до голови облдержадміністрації, а його радник Сапронов заслужено здобув посаду заступника.

Окремо слід зауважити на пристрасті Юрія Анатолійовича до аристократичних видів спорту, зокрема до тенісу й гольфу. У 2010 р., якраз напередодні виборчої кампанії, він спровокував масштабний «зелений»  скандал з вирубкою Лісопарку під гольфове поле для підконтрольного йому «Superior Golf Club». Конфлікт став непоганим піар-майданчиком як для "незалежних" зелених рухів і партій, так і для демонстрації біло-синьою ордою своїх методів впливу на свідомість. Одним словом, і захисники з актуальною темою, і загарбники з піарним полем.

Власне на вибори Харківської обласної ради Сапронов ішов уже в списках ПР, проте ще юридично безпартійним. 27 квітня 2011 р. на його півторарічному тушкуванні поставлено крапку. 

Далі буде?..

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.