Харківська виборча комісія зареєструвала Кернеса міським головою

Харківська міська територіальна виборча комісія 7 листопада зареєструвала Геннадія Кернеса Харківським міським головою.

Відповідна постанова оприлюднена на сайті Харківської міської ради у розділі документів міської виборчої комісії. 

«До Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області надійшла Заява «про реєстрацію міського голови» та додані до неї документи, зареєстрована за №1015 07 листопада 2020 року від Кернеса Геннадія Адольфовича, обраного Харківським міським головою Харківського району Харківської області на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року від МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ».

Відповідно до частини 1 статті 283 Виборчого кодексу України особа, обрана міським головою, для її реєстрації зобов’язана подати заяву до територіальної виборчої комісії з відповідних місцевих виборів протягом двадцяти днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів, а у разі наявності в неї іншого представницького мандата — копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої до відповідної місцевої ради.

Згідно з частиною 3 статті 283 Виборчого кодексу України у п’ятиденний строк з дня отримання документів, визначених частиною 1 статті 283 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія приймає рішення про реєстрацію міського голови.

Враховуючи вищезазначене, керуючись ч. 1 ст. 283 Виборчого кодексу України, Роз’ясненням щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затверджених постановою ЦВК від 28 жовтня 2020 року №433 та постановою Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області «Про визнання особи обраною міським головою» №92 від 04.11.2020 року, 

ПОСТАНОВЛЯЄ: 

1. Зареєструвати Кернеса Геннадія Адольфовича Харківським міським головою Харківського району Харківської області;

2. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області». 

Як повідомляє Суспільне із посиланням на голову міської ТВК Ольгу Мозгову, заява від Кернеса надійшла в електронному вигляді з електронним підписом. 


4 листопада Харківська міська виборча комісія визнала Кернеса обраним міським головою за результатами виборів 25 жовтня 2020 року. 

Перший заступник мера Ігор Терехов заявив, що Кернес повернеться з лікування у Берліні до Харкова до 20 грудня і буде присутній на першій сесії новообраної міськради. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.