Харківська синхроністка здобула ще одну медаль чемпіонату світу

Харківська плавчиня Марта Федіна здобула ще одне «срібло» на чемпіонаті світу з водних видів спорту у столиці Угорщини Будапешті. Загалом у збірної України — вже п’ять нагород. Змагання триватимуть до 3 липня.

Про новий здобуток Марти Федіної 22 червня повідомили у Національному олімпійському комітеті.

«Марта Федіна виборола ще одну медаль чемпіонату світу з водних видів спорту. Наша представниця в артистичному плаванні здобула «срібло» у довільному соло», — розповіли у НОК.

Перше місце посіла Юкіко Інуї з Японії — 95,3667 бала. У Федіної — 93,8. Третьою стала Євангелія Платаніоті з Греції — 91,7667.

Спортсменки поділили місця саме так, як і в технічному соло, де харків’янка також здобула «срібло».

20 червня команда українських синхроністок, серед яких «срібні» призерки чемпіонату Марта Федіна та дует Владислави та Марини Алексіївих, також виборола золоту медаль змагань у довільній комбінації.

Відтак, синхроністки мають вже чотири нагороди чемпіонату світу: золоту та три бронзові. Ще одну медаль збірній України приніс плавець Михайло Романчук — на його рахунку «бронза» на дистанції 800 метрів вільним стилем. Українець поступився лише Боббі Фінке зі США та Флоріану Велльброку з Німеччини.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить у Будапешті з 18 червня до 3 липня. Україну представляють, зокрема, 10 синхроністок і дев'ять стрибунів у воду (семеро — у чоловічих категоріях, двоє — в жіночих).