Харківська міськрада оскаржила рішення про протиправне повернення проспекту Жукова

Другий апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження за скаргою Харківської міської ради на рішення суду першої інстанції щодо перейменування проспекту у Харкові.

Про це йдеться в ухвалі апеляційного адмінсуду від 15 жовтня, оприлюдненій 17 жовтня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою  Харківської міської ради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.09.2019 року по справі № 520/6394/19… Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 7 днів від дати отримання копії ухвали. Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі», — зазначено в документі.

19 червня Харківська міська рада повернула проспекту Григоренка декомунізовану назву — пр. Жукова.

Сесія Харківської міськради 19 червня 2019 року. Фото Павла Пахоменка

Представники низки політичних та громадських організацій звернулися до суду.

5 вересня Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов про визнання протиправним та скасування рішення Харківської міської ради.

Мер міста Геннадій Кернес заявив: міськрада подаватиме апеляцію.

Слухайте також: Що визнав окружний суд у справі про проспект Жукова. Подкаст

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.