Харківська міська ТВК після рішення суду вдруге оприлюднила список обраних депутатів міськради

Харківська міська територіальна виборча комісія повторно опублікувала список депутатів, обраних до Харківської міської ради за підсумками виборів 25 жовтня.

Список розміщений на сайті Харківської міської ради. ТВК ухвалила його відповідно до нового протоколу про результати виборів депутатів від 14 листопада. Попередній протокол, від 5 листопада, був скасований за рішенням суду за позовом кандидата у депутати міськради від партії «Слуга народу» Олексія Ваца.

У переліку 84 прізвища обраних депутатів, які представляють шість партій («Блок Кернеса — Успішний Харків», «Опозиційна платформа — За життя», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Блок Світличної «Разом» та «Партія Шарія») — ті самі, що були до судового рішення.

  1. Абрамичев Олег Євгенійович («Європейська Солідарність»)
  2. Агеєнко Альона Володимирівна («ОПЗЖ»)
  3. Алєксєйчук Вікторія Іванівна («Слуга народу»)
  4. Андрійчук Євгеній Іванович («ОПЗЖ»)
  5. Бабицька Світлана Ігорівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  6. Бабічев Анатолій Валерійович («Блок Світличної «Разом»)
  7. Бондар Валентина Сергіївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  8. Бондаренко Максим Андрійович («Слуга народу»)
  9. Булах Дмитро Андрійович («Блок Світличної «Разом»)
  10. Василенко Олександр Іванович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  11. Вельможна Ольга Іванівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  12. Гагарін Віталій Вікторович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  13. Головчанська Ганна Олександрівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  14. Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  15. Губіна Анастасія Олександрівна («ОПЗЖ»)
  16. Данило Сергій Михайлович («ОПЗЖ»)
  17. Золотарьов Володимир Михайлович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  18. Іванов Андрій Павлович («Європейська Солідарність»)
  19. Ільєнко В’ячеслав Михайлович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  20. Ісаєнко Ігор Павлович («Європейська Солідарність»)
  21. Казанжиєва Неллі Василівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  22. Казанська Рената Тимурівна («Слуга народу»)
  23. Касьянов Олександр Сергійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  24. Кернес Геннадій Адольфович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  25. Китайгородська Вікторія Володимирівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  26. Кіриченко Світлана Володимирівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  27. Корсунов Юрій Миколайович («Європейська Солідарність»)
  28. Котковський Володимир Романович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  29. Котуков Олександр Анатолійович («Слуга народу»)
  30. Кучер Олексій Володимирович («Слуга народу»)
  31. Лавріненко Олександр Анатолійович («ОПЗЖ»)
  32. Ларченко Віктор Миколайович («ОПЗЖ»)
  33. Лесик Андрій Анатолійович («ОПЗЖ»)
  34. Лобановський Олександр Ігорович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  35. Малбієва Катерина Павлівна («Європейська Солідарність»)
  36. Матвейченко Давіто Гелович («Партія Шарія»)
  37. Медведєв Юрій Ігорович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  38. Мирошниченко Олександр Геннадійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  39. Михайлов Габріел Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  40. Мільшин Олександр Володимирович («Партія Шарія»)
  41. Мурашов Олег Віталійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  42. Мустафаєва Аліна Ельманівна («Слуга народу»)
  43. Насінник Сергій Валерійович («ОПЗЖ»)
  44. Нехорошков Роман Борисович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  45. Новак Олександр Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  46. Овечкін Ігор Миколайович («ОПЗЖ»)
  47. Панова Аліса Віталіївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  48. Плетньов Володимир Васильович («Партія Шарія»)
  49. Поздєєва Тетяна Геннадіївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  50. Полупанов Ігор Ігорович («ОПЗЖ»)
  51. Пушкарьов Ігор Володимирович («Європейська Солідарність»)
  52. Радченко Максим Олександрович («Блок Світличної «Разом»)
  53. Ревчук Артем Сергійович («Європейська Солідарність»)
  54. Родзинський Анатолій Анатолійович («ОПЗЖ»)
  55. Роженко Микита Андрійович («Партія Шарія»)
  56. Ройтблат Алла Борисівна («Європейська Солідарність»)
  57. Руденко Андрій Іванович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  58. Саід Джавід («ОПЗЖ»)
  59. Світлична Юлія Олександрівна («Блок Світличної «Разом»)
  60. Світличний Сергій Вікторович («Партія Шарія»)
  61. Сирота Сергій Борисович («Партія Шарія»)
  62. Скоробагач Марія Володимирівна («ОПЗЖ»)
  63. Спаський Андрій Сергійович («ОПЗЖ»)
  64. Суботін Віктор Георгійович («Слуга народу»)
  65. Таукешева Тетяна Дауледкіріївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  66. Терехов Ігор Олександрович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  67. Терещук Сергій Сергійович («Партія Шарія»)
  68. Тимофєєва Надія Миколаївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  69. Тимчук Андрій Олександрович («Слуга народу»)
  70. Тичков Едуард Олексійович («ОПЗЖ»)
  71. Тоболіна Олена Олексіївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  72. Товкун Олег Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  73. Топчій Тетяна Василівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  74. Тупіцин Володимир Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  75. Федорик Анастасія Сергіївна («Слуга народу»)
  76. Фельдман Олександр Борисович («ОПЗЖ»)
  77. Фесун Віктор Васильович («ОПЗЖ»)
  78. Хівренко Дмитро Миколайович («ОПЗЖ»)
  79. Цибульник Тетяна Анатоліївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  80. Чебишев Сергій Станіславович («Європейська Солідарність»)
  81. Черняк Ігор Юрійович («Блок Світличної «Разом»)
  82. Чечетова-Терашвілі Тетяна Михайлівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  83. Шрам Ігор Володимирович («ОПЗЖ»)
  84. Шталь Тетяна Валеріївна («Блок Світличної «Разом»)

Частину депутатів визнали обраними як до Харківської міської ради, так і до Харківської обласної. Після офіційного оприлюднення результатів вони мають 20 днів, аби подати документи на реєстрацію до ТВК та визначитись, від якого з мандатів відмовляються.

Вже після ухвалення нового протоколу Центральна виборча комісія повідомила, що зобов’язала Харківську міську ТВК «забезпечити встановлення результатів виборів депутатів Харківської міської ради з урахуванням судових рішень».

Фото: Facebook/Центральна виборча комісія

«Йшлося про те, що Харківська міська ТВК під час встановлення результатів вказаних виборів не взяла до уваги наявність судових спорів щодо оскарження правильності підрахунку голосів на окремих дільницях міста Харкова, встановлення підсумків голосування в окремих територіальних виборчих округах та відповідних дій Шевченківської і Слобідської районних в місті Харкові виборчих комісій. Рішення Комісією прийняте у звʼязку з тим, що скаргу подано до неналежного субʼєкта її розгляду, оскільки субʼєкт звернення фактично оскаржував дії комісії зі встановлення результатів виборів, а до ЦВК може бути оскаржено лише бездіяльність ТВК», — пояснили в Центрвиборчкомі.

До ЦВК надійшла постанова Другого апеляційного адміністративного суду, який скасував протокол Харківської міської ТВК про результати виборів до міської ради та зобов’язав комісію продовжити дії щодо їх встановлення з урахуванням судових рішень.

«У судовому рішенні зазначено, що Харківська міська ТВК 5 листопада 2020 року склала протокол про результати виборів депутатів Харківської міської ради без з’ясування питання виконання районними в місті Харкові територіальними виборчими комісіями рішень судів, тобто нею не були виконані всі дії зі встановлення достовірних підсумків голосування», — зазначили у ЦВК.

За підсумками місцевих виборів 25 жовтня представники «Блоку Кернеса — Успішний Харків» отримали 34 місця у міськраді, «ОПЗЖ» — 19, «Європейської солідарності» та «Слуги народу» — по дев'ять, «Партії Шарія» — сім, «Блоку Світличної «Разом!» — шість.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.