Харківська "Батьківщина" підтримує українофобів з ПСПУ

Сьогодні Арсен Аваков розповів, що "Батьківщина", що не має власних кандидатів до обласної ради по двом мажоритарним округам міста Харкова, підтримає висуванців від ПСПУ.

На місцевому рівні ми бачимо втілення слів Юлії Тимошенко «будь-хто, лише не тягнибоківці»! При чому реалізація цієї тези на Харківщині набула настільки гіпертрофованого вигляду, що це враз перекреслює намагання «Батьківщини» загравати з національно-орієнтованим виборцем, скажімо, в Центральній Україні або в Галичині.

Нагадаємо, що «Батьківщина» на Харківщині входить до Комітету захисту України. В установчій заяві цієї вже бутафорної структури сказано, що учасники комітету діятимуть під гаслом «Україна понад усе!». Від сьогодні про жодну національну орієнтованість ВО «Батьківщина» годі й говорити!

Показовою є також та обставина, що в більшості округів кандидатами від «Батьківщини» є колишні голови відповідних райдержадміністрацій, які в більшості своїй перестрибнули з «Нашої України» до «Батьківщини» разом з Арсеном Аваковим. Намагання вчорашніх чиновників пересісти до крісел сесійної зали облради є красномовним втіленням зовсім іншого гасла: «влада за будь-яку ціну».

Пару місяців тому, говорячі про владу і опозицію, я сказав: "Вони однакові". Хотів би помилитися. Але майже кожен прожитий день приносить нові докази на підтвердження цієї тези.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.