Харківщина вже другий день перевищує показник госпіталізації з COVID

Харківська області станом на 26 березня знову перевищила другий показник, за якими МОЗ визначає рівень поширення коронавірусу. Якщо перевищення триватиме три дні, регіону загрожує червона зона.

За даними Міністерства охорони здоров’я, на Харківщині два дні поспіль перевищує норму рівень госпіталізації пацієнтів з підтвердженням або підозрою на COVID-19. За 25 березня він становив 64,2 на 100 тис. людей, за 24 березня було 61,5. Норма — не більше 60.

Якщо така ситуація спостерігатиметься три дні, регіон можуть перевести до наступної карантинної зони, червоної, попереджала головна санітарна лікарка Харківської області Любов Махота.

«Ми очікуємо, що, можливо, наступного тижня матимемо перевищення цього показника. Але до червоного рівня епіднебезпеки відноситься регіон, у якого перевищено три дні поспіль два та більше показників», — пояснювала Махота.

Решта показників регіону на 26 березня – такі:

  • відсоток від епідпорогу — 109,1% (має бути не більше 100%);
  • виявлення випадків COVID методом ПЛР і тестуванням на антиген — 17,3% (норма — не більше 20%);
  • кількість тестів — 1291 (має бути не менше 300 на 100 тис. людей);
  • збільшення кількості госпіталізацій — 21,8% (має бути не більше ніж на 50%);
  • завантаженість ліжок з киснем — 41,9% (норма — не більше 65%).

Фото: kharkivoda.gov.ua

Наразі в червоній карантинній зоні — 11 регіонів: Київ, Івано-Франківська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Львівська, Одеська, Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернівецька області.

У помаранчевій — Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська та Хмельницька області.

У жовтій залишилася тільки Херсонська область.


23 березня Харківщина перевищила перший показник — рівень епідпорогу. Тоді МОЗ встановило в регіоні помаранчевий рівень небезпеки поширення коронавірусу. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.