Харківщина дві доби поспіль відповідає жовтій зоні карантину

Показникам жовтого рівня епіднебезпеки в Україні наразі відповідають чотири області, серед яких Харківська. У помаранчевій — дві, решта — у червоній.

За даними Міністерства охорони здоров’я на 29 листопада, Харківщина вже дві доби поспіль відповідає показникам жовтої карантинної зони. Востаннє 26 листопада в регіоні був перевищений рівень госпіталізації — 62,3 на 100 тис. населення за норми не більш ніж 60.

Решта індикаторів наразі в нормі.

Показникам жовтої зони відповідають чотири області: Кіровоградська, Тернопільска, Харківська і Чернівецька. Помаранчевої — дві, Закарпатська і Полтавська.

Інші регіони поки в червоній зоні.

Скріншот: moz.gov.ua

За статистикою Харківського центру контролю та профілактики хвороб, минулої доби в регіоні зафіксували 235 випадків COVID-19. З них 212 — у Харкові.

Одужали 1114 хворих, померли — 30.

Від початку епідемії було вже 234,4 тис. випадків. Подолали недугу 203,7 тис. хворих, померли — 5639.

Інфографіка: labcenter.kh.ua

За інформацією МОЗ, за добу в Україні зареєстрували 5804 випадки. 

«Найбільша кількість — у Києві (549), Дніпропетровській (698), Вінницькій (548), Київській (433) і Запорізькій (415) областях», — зазначають у міністерстві.

Одужали 10 270 пацієнтів. Померли — 400.

Загалом у країні було вже понад 3,4 млн випадків. Одужали 2,9 млн людей, померли — 85,1 тис.

За тиждень кількість нових випадків зменшилася на 22%, розповів на брифінгу 29 листопада міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«За тиждень кількість виявлених випадків COVID-19 зменшилася на 22%, госпіталізацій — на 12%. Показник середньодобової смертності зменшився на 14%», — зазначив він.

За його словами, вже другий тиждень поспіль з лікарень за добу виписують, у середньому, на чверть більше пацієнтів, ніж шпиталізують.

«За останній тиждень кількість COVID-пацієнтів зменшилась на 14%», — уточнив Ляшко.


У Харківській міськраді заявили про зниження захворюваності на COVID-19. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.