Харків патрулюють мобільні групи спецпризначенців СБУ «Альфа»

Бійці спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ «А» відучора патрулюють вулиці, вокзали, автостанції, аеропорти в регіонах України. 

Мобільні групи спецпризначенців працюють і на Харківщині, підтвердив «МедіаПорту» речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула

«Це мобільні групи у повному екіпіруванні, які переміщуються містом. Є локації, де вони мають бути», — сказав Абдула. 

30 березня. Фото: Владислав Абдула/Facebook

За словами речника УСБУ, бійці спецпідрозділу не уповноважені перевіряти документи абощо, йдеться про патрулювання, стеження за ситуацією у місцях скупчення людей. 

«Ми також задіяли для патрулювання бойові машини та безпілотну авіацію. Усе це – демонстрація нашої рішучості негайно припинити будь-які можливі провокації з метою дестабілізації ситуації в Україні. Подобається це чи ні, але я впевнений, що вибори в Україні відбудуться цивілізовано і спокійно», — заявив напередодні глава СБУ Василь Грицак

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.