Web Analytics

Харків не має особливого статусу, я відповідаю за його мешканців — Кучер

Олексій Кучер, який очолив Харківську обладміністрацію, прокоментував питання із опалювальним сезоном у Харкові і постачанням гарячої води. 

Він сказав про це наприкінці наради за участі з президента Володимира Зеленського, яка почалася зі слів президента: «Чому у вас у будь-якій будівлі дуже холодно? Хотів би запитати і мера, і голову ОДА...». 

«У нас історично так склалося, що є Харківська область, а є Харків. Я неодноразово уже про це повідомляв. Це як начебто окремий регіон. Але дуже важливо, що я тепер як особа, яка очолює Харківську обласну державну адміністрацію, відповідає за всіх мешканців на території Харківської області. Харків не має особливого статусу. Тепер я відповідаю за тих людей, які є в Харкові, а їх більшість у місті Харкові. Наскільки мені відомо, є великі проблеми щодо опалення зараз. Сьогодні тепло, нормально, але через пару днів у нас будуть морози. І що робити тим людям, які замерзають? Це дуже серйозна проблема», — сказав Олексій Кучер

Фото: Харківська ОДА

За інформацією Харківської міської ради, станом на сьогодні у Харкові підключили до тепла 93% будинків і об'єктів соціально-культурної сфери. 

Представників міської влади на нараді із Зеленським не було. 

Кореспондент «МедіаПорта» протягом дня намагався з'ясувати, чому та чи були представники Харківської міськради запрошеними. 

Харківський міський голова Геннадій Кернес на телефонні дзвінки не відповідає, а його перший заступник Ігор Терехов, вислухавши питання, сказав, що зайнятий і не відповів.