«Голос» назвав кандидата в мери Харкова

Партія «Голос» братиме участь у мерських виборах в Харкові. Балотуватиметься архітекторка Олександра Нарижна. 

Про це Нарижна повідомила 8 вересня. 

«Друзі, я йду на вибори, щоб стати міським головою Харкова!» — написала Нарижна.

«Давайте скажемо це, нарешті, вголос. Між нашими цінностями та цінностями чинної харківської влади полягає прірва. Прірва світоглядна, моральна та політична. Нам потрібен інший Харків — сучасний, динамічний, відкритий та європейській. Місто, з якого не їдуть в пошуках кращої долі. Місто, в яке завжди хочеться повернутися. Для цього треба оновити владу», — йдеться у її зверненні.

Олександрі Нарижній 35 років, вона харків'янка, має освіту архітекторки. З 2011 року є активним учасником, координатором міжнародних професійних проєктів в галузі міського планування та міського розвитку. Є першим проректором приватного закладу «Харківська школа архітектури».


Про свою участь у виборах мера Харкова станом на сьогодні оголосили Геннадій Кернес («Блок Кернеса — Успішний Харків»), Олексій Кучер («Слуга народу»), Микита Соловйов («Демократична сокира»), Олександр Фельдман («Опозиційна платформа — За життя»), Ігор Черняк («Блок Світличної «Разом!»), Олег Абрамичев («Європейська солідарність»). 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.