Геть червоний прапор совєцької окупації.

Брати і сестри українці!

На двадцятому році Незалежності України промосковські імперські сили заявили про себе на повен голос. Вони вже не маскуються, а відкрито домагаються реваншу. Його символом має стати червоний прапор Совєцького союзу.

Саме під цим прапором було здійснено найтяжчі злочини проти української Нації. Для мільйонів українців червоний прапор совєцької імперії безпосередньо пов'язаний з винищенням членів їхніх сімей большевицькими катами. Це прапор Голодомору-геноциду, терору і поневолення України.

Вивішування його поряд із Державним Прапором – це плювок на могили понад 20,5 мільйонів українців, яких під червоним окупаційним прапором СССР знищив московсько-большевицький режим.

Маски зірвано: п'ята колона Москви зухвало і цинічно нав'язує Україні російські закони, з допомогою яких запроваджує в Україні кремлівсько-гебістські порядки, щоб повернути українців в московське ярмо.

Стаття 20 Конституції України визначає, що Державний Прапор України є одним з державних символів нашої держави. Прирівняння будь-яких інших прапорів до державного синьо-жовтого стяга може бути здійснено лише у визначений статтею 156 Конституції України спосіб – закон повинні ухвалити не менш як дві третини від конституційного складу Верховної Ради України і затвердити всеукраїнським референдумом, який призначає Президент України.

Тому Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", який 21 квітня цього року ухвалили 260 узурпаторів (регіоналів, комуністів і "тушок"), є неконституційним, а вивішування червоних прапорів – незаконним.

Будь-який примус вивішувати червоні прапори є злочинним і кожен громадянин незалежно від посади зобов'язаний відмовитися це робити на підставі статті 60 Конституції України.

Зриваймо криваві шмати Совєцької імперії! Таке право дає нам – українцям -національна Гідність і Гордість. Ми зобов'язані зупинити імперський реванш. Пам'ятаймо: сьогодні ми дамо їм вивісити червоні прапори геноциду і терору – завтра вони відберуть у нас Незалежність і приречуть нашу Націю на загибель. Геть червоний прапор совєцької окупації!

Наша Перемога – Незалежність України, її Прапор – державний синьо-жовтий стяг! Слава Україні!

Політвиконком ВО "Свобода"

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.