Генштаб назвав села на Харківщині, які ЗСУ взяли під контроль

Два дні поспіль, 6 і 7 травня, Збройні сили України відбивали у російських військових села у Харківській області.

6 травня Генеральний штаб ЗСУ звітував, що на Слобожанському напрямку українські бійці відновили контроль над п’ятьма селами, і ще над одним — частково.

«Підрозділи Сил оборони України відновили контроль над населеними пунктами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестаково, Перемога та частиною села Черкаські Тишки», — перелічили у відомстві.

Олександрівка розташована неподалік нещодавно звільненого селища Кутузівка. Федорівка, Українка, Шестакове та Перемога — поблизу Старого Салтова. Усі — на напрямку до Вовчанська.

Черкаські Тишки — неподалік Циркунів у Харківському районі.

Того ж дня росіяни намагалися піти у наступ на село Велика Дмитрівка, але успіху не мали.

7 травня у Генштабі повідомили, що після наступу ЗСУ росіяни втратили контроль над селом Циркуни.

Водночас війська РФ намагалися йти у наступ на село Вірнопілля, але зазнали втрат і відійшли. 

Як зазначається у вечірньому зведенні штабу, на Слобожанському напрямку росіяни зосередилися на тому, щоб завадити ЗСУ просунутися далі до кордону України. До підрозділів 20-ї загальновійськової армії та 1-ї танкової армії Західного військового округу РФ привезли резерви.

Окупанти також продовжували обстрілювати села Прудянка та Слатине.


Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний 5 травня заявляв, що українські війська розпочинають контрнаступ на Харківському та Ізюмському напрямках.

Фото на головній (ілюстративне): Генеральний штаб ЗСУ

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.