Геннадія Дронова етапували до колонії

Геннадій Дронов, засуджений до 10 років ув'язнення у справі про ДТП на Сумській, етапований до Крюковської виправної колонії №29 на Полтавщині.

Інформацію щодо рішення про етапування Дронова «МедіаПорту» надала речниця Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Дар'я Мартинова.

Дані також підтвердив «МедіаПорту» захисник Дронова Сергій Перепелиця. За його словами, Дронова етапували до Крюковської колонії вчора, 28 серпня.

Геннадій Дронов за засіданні Харківського апеляційного суду. Фото Павла Пахоменка

Крюковська колонія — виправна колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для засуджених чоловіків. Там відбував покарання Андрій Полтавець, засуджений за ДТП із шістьма загиблими у 2008 році. 

Питання щодо етапування другої засудженої у справі Олени Зайцевої, за даними Мартинової, ще в процесі узгоджень. Рішення приймає Державна кримінально-виконавча служба України.


14 серпня Харківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційні скарги захисту Геннадія Дронова і Олени Зайцевої. Вирок Київського райсуду Харкова, який засудив їх до десяти років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки, набув сили. Також засуджені мають порівну відшкодувати шкоду потерпілим — загалом це понад 7 млн грн. 

Повний текст ухвали апеляційного суду з'явився в Єдиному державному реєстрі судових рішень 27 серпня.

Захист Дронова готує касацію — на її подання відводиться три місяці. Чи оскаржуватиме рішення у Верховному суді сторона Зайцевої, невідомо.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.