Web Analytics

Футбол на «Металісті»: проїзд біля стадіону обмежать, метро працюватиме довше

Обмеження пов’язані з проведенням матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» — «Манчестер Сіті».

З 19.00 18 вересня до 00.30 19 вересня заборонять проїзд пров. Власівським, вул. Храмовою, вул. Державінською і вул. Плеханівською, на ділянці від вул. Молочної до вул. Польової, повідомили в пресслужбі Харківської міськради.

Заборона пов’язана з проведенням матчу між командами «Шахтар» (Донецьк) і «Манчестер Сіті» (Велика Британія) на стадіоні «Металіст».

На цей час автобуси змінять маршрути:

  • №68е, 232е змінять кінцеву зупинку «Станція метро «Метробудівників»: висадка і посадка пасажирів — на зупинці «Станція метро «Проспект Гагаріна».
  • №260е скоротить маршрут і змінить кінцеву зупинку: вул. Плеханівська — станція метро «Завод ім. Малишева». Висадка і посадка пасажирів — на зупинці «Станція метро «Завод ім. Малишева».
  • №244е ходитиме так: пр. Гагаріна — пр. Героїв Сталінграда — вул. Морозова і далі за маршрутом;
  • №251е: пр. Московський — вул. Морозова і далі за маршрутом.
  • Трамваї, тролейбуси і метрополітен після матчу перевозитимуть пасажирів до 1.00. Автобуси ходитимуть від станцій метро за основними напрямками до 2.00.

Очікується, що спортивний захід відвідають близько 40 тисяч уболівальників, повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За порядком стежитимуть 2000 поліцейських і 200 нацгвардійців.

Правоохоронці просять уболівальників не порушувати порядок і дотримуватися закону.

Матч розпочнеться о 22.00. Пряма трансляція — на телеканалі «Футбол 2».

Читайте MediaPort у Telegram