Web Analytics

Завантаження...

Фукс опублікував фото Геннадія Кернеса з «Шаріте»

На фотографії, першій за час хвороби міського голови, Геннадій Кернес поруч із пасинком Родіоном Гайсинським.  

Знімок опублікував бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс. 

Фоторафія містить підпис, в якому Кернес наче звертається до людей — передає привіт усім харків'янам: «І окремий привіт усім, хто мене загубив». 

За час лікування фотографії Кернеса не оприлюднювалися. В одному з інтерв'ю сини Кернеса говорили, що міський голова забороняє його фотографувати. У міськраді ж заявляли про суворі правила клініки «Шаріте» і заборону використання гаджетів.


Мера Харкова не бачили з кінця серпня. Після дня міста він захворів, офіційно на лікарняному — з 9 вересня. За кілька днів після цього його госпіталізували до 17-ї міської лікарні, а потім транспортували спецлітаком до берлінської «Шаріте». Попри фізичну відсутність у місті Кернеса переобрали мером на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. 7 листопада міська виборча комісія зареєструвала його мером. 

9 листопада за заявою представника громадської організації Артура Газієва, який є прихильником «Опозиційної платформи — За життя» і публічно підтримує опонента Кернеса Олександра Фельдмана, поліція порушила кримінальне провадження про зникнення Геннадія Кернеса. Як пояснили пізніше в МВС, справа була одразу ж закрита, оскільки місцезнаходження Кернеса відоме. 

Після госпіталізації у соцмережах і в деяких ЗМІ публікувалися дані про критичний стан Кернеса і його смерть. Міська влада щоразу це спростовувала, пояснюючи це діями політичних опонентів.