Фракція «Самопоміч» покинула сесію Харківської міськради

Фракція політичної партії «Самопоміч» у Харківській міськраді у повному складі покинула сесійну залу після 70 питання. Разом з фракцією пішов з засідання позафракційний депутат Ігор Черняк. Таким чином вони відреагували на дії секретеря міськради Олександра Новака, який не дозволив виступити депутатці Наталі Коваленко. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», Наталя Коваленко заявила, що записалася на виступ під час розгляду питання про діяльність пересувних цирків на території міста. Новак не надав дозволу на виступ. 

Депутатка на знак протесту вийшла до трибуни і вимагала слова. Новак заявив, що Коваленко записалася на виступ в «Різному» наприкінці сесії. Депутатка сказала, що це не так. 

Після того, як Новак вчергове не права на виступ, фракція «Самопоміч» покинула залу, заявивши, що секретар міськради порушує регламент. 

Новак сказав, що, покинувши зал, депутати «знайшли причину, щоб заявити про себе». 

Повідомлення доповнюється. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.