Web Analytics

Фільм «20 днів у Маріуполі» вийшов на YouTube

Документальна стрічка про Маріуполь на початку повномасштабного російського вторгнення, знята журналістом, відеографом Мстиславом Черновим, вийшла на онлайн-платформі YouTube.

Про це 23 листопада повідомив автор фільму Мстислав Чернов.

«20 днів в Маріуполі. Повний фільм. Доступний для перегляду в США», — написав він у Facebook.

"20 днів в Маріуполі". Повний фільм. Доступний для перегляду в США.

Опубликовано Mstyslav Chernov Среда, 22 ноября 2023 г.

 

Стрічка вийшла на YouTube-каналі Frontline PBS — Служби суспільного мовлення США.

У Сполучених Штатах фільм вільний до перегляду. Щоб подивитися з інших країн, треба увімкнути VPN та встановити геолокацію США.


Мстислав Чернов — український воєнний кореспондент, документував бої в Іраку, Сирії, Афганістані, Нагорному Карабаху, Лівії, Україні. Він приїхав до Маріуполя разом з фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко напередодні російського вторгнення, разом вони знімали місто в російській облозі.

Кінострічка здобула приз глядацьких симпатій на фестивалі Sundance у США, стала найкасовішим документальним фільмом в українському кінопрокаті. Її також висунули від України на премію «Оскар» в категорії «Найкращий міжнародний повнометражний фільм».

«20 днів у Маріуполі» також номінували на приз глядацьких симпатій конкурсу Cinema Eye Awards. Нещодавно фільм отримав приз глядачів Міжнародного фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі.

Загалом у нього 10 нагород і понад 20 номінацій.

Фото на головній: Facebook/Мстислав Чернов

Блок новин за темою