Філіп Кіркоров та Микола Басков оголосили про заручини

Весілля відбудеться в Лас-Вегасі. Як стало відомо з достовірних джерел, два найвідоміших холостяка російської естради вирішили поєднати свої долі. Микола Басков після розриву з Оксаною Федоровою знайшов розраду в міцних чоловічих обіймах всеросійського «зайчики». Сам Філіп після розлучення з Аллою Пугачовою так і на знайшов щастя в спілкуванні з прекрасною статтю, і папараці жодного разу не вдалося зняти його в компанії з дівчиною. Швидкоплинні комерційні «романи» з співачками, записували за ним дуети - не в рахунок. І ось грянула сенсація! Дві суперзірки зважилися на заручини, і, оскільки в Росії це зробити неможливо, місцем проведення урочистого акту вибраний Лас-Вегас, в якому в присутності двох свідків можна зафіксувати шлюб. Прес-аташе Кіркорова і Баскова в найближчим часом пообіцяли надати пресі деталі церемонії. Також оголошено тендер на ексклюзивне право на теле-і фотозйомку заручин і першої шлюбної ночі. Стартова сума - мільйон євро.

Читайте також:

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.