Web Analytics

Фаєри і авто під вікнами Кучера: поліція завела кримінальну справу

Голова «Антикорупційного блоку учасників АТО» Антон Сосницький влаштував протест біля Харківської обладміністрації. З плакатом «Поверніть безпеку» упродовж кількох хвилин стояв на автомобілі, припаркованому під центральним входом до будівлі. Голова Харківської ОДА Олексій Кучер назвав дії Сосницького провокацією. Поліція порушила провадження.   

Антон Сосницький каже: таким чином привертає увагу голови Харківської ОДА Олексія Кучера до проблем із безпекою на дорогах, зумовлених порушеннями правил водіями машин з іноземною реєстрацією. Він навів приклади двох ДТП за участі машин із іноземними номерами: в одному випадку у Харкові студент врізався в машину депутата міськради, в іншому — іноземець на смерть збив хлопця. 

На думку Сосницького, голова обладміністрації як представник державної влади має ініціювати нараду з цього питання. Голова організації вважає, що очільник обладміністрації ігнорує звернення організації. 

Фото: kh.depo.ua

Олексій Кучер прокоментував ситуацію на офіційних сторінках у соцмережах. Він назвав приїзд Сосницького «фаєр-шоу» і висловив здивування тим, що протестувальник порушує те, чого сам вимагає: безпеки, дотримання правил та громадського порядку.

«Третє. Для мене дивно, що «спонтанний порив душі» простої людини знімають два телеканали, один з яких — національний. Четверте. Я точно знаю, хто стоїть за цією провокацією. Якщо це все, на що ці люди здатні, мені їх шкода. Таке враження, що людей цікавить не результат, а процес. П’яте. Я абсолютно відкритий до спілкування. Лише вчора я проводив особистий прийом громадян протягом 3-х годин. І проводжу їх щомісяця, як прописано в законі. Запрошую пана Сосницького покинути вулицю, загасити фаєри та звертатися до мене в законному порядку», — йдеться у повідомленні Кучера. 

Наостанок голова ОДА висловив упевненість, що правоохоронці дадуть події оцінку. 

Минуло близько години після заяви голови ОДА — і поліція повідомила про відкриття кримінального провадження за статтею «Хуліганство» (ч. 1 ст. 296). 
 


Також поліція повідомляє про затримання водія авто з іноземними номерами, який сьогодні збив хлопця. ДТП сталася на вулиці Академіка Павлова. Загиблому було 19 років.