Фахівці у сфері IT: у Харкові відкрили оновлену SoftServe IT Academy

SoftServe IT Academy 2.0 оголошує новий набір слухачів на курси, а також розширює освітні програми та посилює співпрацю з університетами міста.

SoftServe IT Academy 2.0 — один з найбільших в Україні корпоративних освітніх проектів, орієнтованих на підготовку фахівців різних спеціалізацій в IT-сфері.

«IT-академія — це набір навчальних курсів у різних напрямках, де ми готуємо собі молодих спеціалістів. Ми говоримо, що освіта в Україні, особливо в Харкові, дає належний рівень кваліфікації, але… Коли розглядають резюме, то завжди шукають людей з досвідом, а цей досвід десь треба здобути. Наша IT-академія — це саме те місце, де ми цей досвід дамо», — говорить директор SoftServe IT Academy Андрій Переймибіда.

У новому приміщенні, розташованому на вулиці Сумській,10, цьогоріч відкриваються спеціалізації DevOps і Test Automation. У подальшому, в залежності від потреб ринку, тут розроблятимуть нові курси.

Загалом SoftServe IT Academy пропонує навчання за 22 спеціалізаціями. На найпопулярніші з них, за словами Андрія Переймибіди, є конкурс — 6-8 людей на місце.

«У більшості випадків це безкоштовні курси, якщо людина має належний рівень. Якщо ні, то ми рекомендуємо проходити додаткові курси. Зокрема і в нас також вони є, платні, — каже директор SoftServe IT Academy. — Курси тривають три місяці. Ми залучаємо експертів, які передають свій практичний досвід тим, хто в нас вчиться. Орієнтуємося на тих, хто шукає перше місце роботи. Переважно це студенти».

Окремий напрямок роботи SoftServe IT Academy — партнерство з університетами.

Представники компанії вже уклали меморандуми про співпрацю з чотирма вишами Харкова — Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним аерокосмічним університетом імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

«Уже більше 10 років SoftServe реалізовує освітні ініціативи як самостійно, так і в партнерстві з університетами. Наші фахівці беруть активну участь у запуску інноваційних бакалаврських програм в державних університетах, активно залучаються до освітнього процесу — читають лекції, проводять семінари, виступають менторами студентів, а SoftServe IT Academy за 2018 рік випустила більше 1000 студентів по всій Україні. При цьому більше 70% всіх випускників отримують пропозицію працювати в компанії», — розповів Геннадій Букшевалов, директор центру розробки SoftServe у Харкові.

2 квітня портал DOU оприлюднив результати аналізу найму молодших ІТ-спеціалістів. За його результатами, SoftServe у 2018 році найняв 1148 джуніорів, що на 400 більше, ніж 2017 року, та посів за даним показником перше місце на українському ринку. Найбільше молодших спеціалістів компанія найняла у Львові (575), Дніпрі та Харкові (147 та 133 відповідно).

IT-індустрія — одна з галузей української економіки, яка постійно розвивається та наприкінці 2018-го вийшла на друге місце в експорті послуг, розповідають у об'єднанні Kharkiv IT Cluster, що складається з 54 компаній і більше ніж 30 партнерів — як освітніх, так і в різних сферах бізнесу. Збільшення обсягів тягне за собою зростання попиту на фахівців. Саме тому освіта — один з важливих фокусів українських ІТ-компаній, каже директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал.

«Інвестиції в людський капітал є найважливішою частиною роботи ІТ-бізнесу. Ми впевнено займаємо другу позицію серед міст за кількістю ІТ-спеціалістів і за темпами розвитку. За даними дослідження 2017 року, на Харківщині працювало приблизно 25 тисяч ІТ-спеціалістів, кожен з яких створював десь чотири додаткових робочих місця, — зазначає директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал. — Створюючи потужний майданчик для спілкування і реалізації проектів між владою, бізнесом і освітянами, ми створюємо потужний потенціал для розвитку економіки України».

Розклад курсів SoftServe IT Academy, вимоги для вступу і всю детальну інформацію можна дізнатися на сайті.

Опубліковано на правах PR. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.