Web Analytics

Евакуйовані з Уханя не заходитимуть до терміналу аеропорту в Харкові — Кучер

Борт розмістять на ізольованій стоянці аеропорту. 

В разі прибуття рейсу до Харкова з метою безпеки евакуйовані не проходитимуть через термінали аеропорту, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

«Всі люди, які знаходяться на борту, вони здорові. Тим не менш, ми розуміємо всі ці побоювання, які є з цією хворобою, і через термінал люди проходити не будуть. Всі люди будуть переміщені у відповідні автобуси. Вони пройдуть ще одну перевірку. Це буде третя перевірка після китайських лікарів, після наших лікарів, які теж їх обстежили, які зараз всіх супроводжують. Ще буде перевірка нашими лікарями, які знаходяться тут. В термінал вони не заходять, вони одразу переміщуються після перевірки в автобуси і рухаються далі», — сказав Кучер. 

Медичний транспорт біля Харківського аеропорту. Фото Харківської ОДА

Літак на дозаправці у Борисполі. Фото МВС

«Борт буде розміщено на окремій ізольованій стоянці. Усі процедури (паспортний контроль, митні формальності) будуть виконані біля трапу літака», — повідомив у Telegram прем'єр-міністр України Олексій Гончарук

За даними МВС, на борту «Боїнга» перебуває 45 громадян України, 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. Після дозаправки у Борисполі він полетить до Харкова, звідки людей планують перевезти до медичного центру Нацгвардії у Нових Санжарах на Полтавщині.