Web Analytics

Ексзаступнику голови ХОДА обрали запобіжний захід

Київський районний суд Харкова застосував частковий домашній арешт до Євгенія Шахненка, підозрюваного у службовій недбалості із тяжкими наслідками при реконструкції очисних споруд у Малій Данилівці. 

Шахненко має перебувати вдома з 22.00 до 6.00 до 26 грудня, оголосила суддя Світлана Шаренко, повідомляє кореспондент «МедіаПорта» із зали суду. 

Шахненко сказав, що не оскаржуватиме ухвалу.

«Буду підчинятися рішенню суду», — сказав він журналістам.

Під час засідання прокурор просив цілодобового домашнього арешту. Версія обвинувачення: за погодженням Шахненка з бюджету під час реконструкції очисних споруд необґрунтовано витратили 7,6 млн грн. Йдеться про епізод із придбанням обладнання — фільтрів.

На думку обвинувачення, без попереднього обмеження Шахненко може переховуватися від правоохоронних органів або суду, незаконно впливати на свідків, іншим чином перешкоджати слідству або вчинити інше кримінальне правопорушення.

Шахненко просив не застосовувати до нього домашнього арешту або іншого запобіжного заходу, адже зараз намагається працевлаштуватися. До того ж, він переніс операцію на серці, є пенсіонером-ліквідатором аварії на ЧАЕС, має хвору дружину, має допомогати родині. Шахненко категорично не згоден з підозрою. Стверджує, що моніторинг цін, завищені вони чи ні, не входив до його повноважень.

«Я отримав підозру, ще раз подивився свої обов'язки, я ці свої обов'язки, затверджені структурою, виконував в повному обсязі. У 2014 році ці всі документи були завізовані моїми підлеглими, які мають свої обов'язки. Лише після того могли бути підписи мої і першого заступника... Це 5 років тому було, тому я вважаю, що ми повинні ознайомитися з усіма документами, не вважаю себе винним, думаю, що ми будемо працювати зі слідством і буде постановлена якась істина», — сказав Шахненко.

Захисник Шахненка сказав, що ризики не доведені і достатньо було б запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

Суд вивчив долучені до матеріалів справи докази — розпорядження голови ХОДА, висновки експертиз, акти про виконані роботи, протоколи обшуку тощо. 

Подробиці читайте пізніше на сайті «МедіаПорта»

Читайте також: В чому підозрюють ексзаступника Світличної Євгенія Шахненка