Web Analytics

Екснардеп Віктор Чумак став головним військовим прокурором

Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака своїм заступником — головним військовим прокурором. 

«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора — головним військовим прокурором», — повідомляє сьогодні пресслужба ГПУ

10 вересня кандидатуру Чумака на цю посаду погодив президент України Володимир Зеленський, зазначають в ГПУ. 

Екснардеп Віктор Чумак став головним військовим прокурором. Фото: facebook.com/vik.chumak

Віктор Чумак вважає, що Руслан Рябошапка збирає в прокуратурі «потужну команду» і певен, що «ніхто з цієї команди не обзаведеться «власним гаманцем» і не стане ні зливати, ні продавати нічиї справи».

«Напевно, будуть і помилки, і по людям, і по рішенням. Але знаю, що ми зможемо їх і визнати, і виправити. І в нас багато союзників. Весь український народ. А разом, як відомо — ми сила», — написав Чумак у Facebook.

Віктор Чумак був народним депутатом України VII (обраний від партії «УДАР») та VIII скликань (обраний за списками від «Блоку Петра Порошенка», був членом фракції «БПП», потім — позафракційний), очолює політичну партію «Громадський рух «Хвиля».

З 2012 року очолював комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року займав посаду заступника голови комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Раніше посаду головного військового прокурора займав Анатолій Матіос, якого Руслан Рябошапка 2 вересня звільнив