«Дякую, що продовжуєте пробивати дно»: Зеленський — Раді

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні «подякував» Верховній Раді.

«Я хочу похвалити і від щирого серця сказати нашій Верховній Раді величезне дякую. Здивовані? Я поясню. Після розпуску парламенту в мене були думки, а раптом я помилився? Може, я даремно їх розпустив? Може, депутати готові працювати, приймати важливі рішення? Що зробили депутати за ці дні? Залишили мажоритарку, залишили недоторканість, старих міністрів, залишили старих силовиків на посадах, залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення…», — сказав Зеленський.

«Дякую, що своєю плідною працею доводите усій країні: рішення про розпуск Ради було правильним. Дякую, що перед парламентськими виборами не вводите народ в оману, не намагаєтеся сподобатися виборцями, а залишаєтесь собою — продовжуєте прогулювати і кнопкодавите, доводите усі ті гарячі слова, які вам адресують громадяни. Вони всі заслужені», — сказав Зеленський.

За його словами, рівень підтримки парламенту був 4%. «Але, дякую, що не зупиняєтеся. І продовжуєте пробивати дно. Люди все бачать і все розуміють. 21 липня вони все це оцінять», — сказав президент.

6 червня парламент не підтримав ініціативи президента щодо звільнення глав МЗС, Міноборони та СБУ. Частина депутатів, які виступали проти, відмовилася підтримати подання глави держави в тому числі тому, що Зеленський не запропонував кандидатів на заміну.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.